Арешт учасників злочинної схеми TeleTrade

Осторожно, мошенники!

В Казахстані заарештовано та доставлено в СІЗО одного з керівників форекс-компанії «TeleTrade Central Asia». Його підозрюють у масштабному шахрайстві, в результаті якого викрадалися і виводилися в офшори гроші клієнтів.

«У день його затримання в офісах TeleTrade у містах Нурсултан, Алмати, Шимкент, Актюбінській, Карагандинській областях слідчими проведено обшуки, з вилученням документації, пов’язаної зі злочинною діяльністю», — повідомили в МВС Казахстану.

Слідчим вдалося встановити, що затриманий діяв не один. Свої махінації він проводив з громадянами Росії, з якими створив в офшорній зоні компанію «TeleTrade D. J. Ltd», куди переказувались гроші ошуканих клієнтів. Учасники злочинної групи відкривали філії в регіонах, наймали менеджерів та проводили їх підготовку. Менеджери залучали клієнтів обіцянками отримання великого прибутку на світових біржах. Однак, їх кошти викрадалися і переводилися на підконтрольні шахраям рахунки в офшорних юрисдикціях. Суть махінації полягала в тому, що співробітники компанії від інвесторів отримували грошові кошти, які в електронному вигляді з’являлися в особистому кабінеті на сайті форекс-брокера. Потім за допомогою спеціального плагіну рахунок обнулявся, а клієнту оголошували, що він опинився в програші. Але фактично клієнт в торгах не брав участі.

Відео затримання можна проглянути тут.

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »