Открыть меню
Нацбанк разрешил работу платежного сервиса Paycell от оператора Life                                                    Поздравляем нашего клиента Евгения с успешным чарджбеком средств из Hqbroker!                                                           С 7 февраля 2019 в Украине разрешили покупать валюту онлайн — лимит до 150 000грн.                                          Поздравляем нашу клиентку Валентину с выигрышем арбитража по возврату из Omega-capitals, по карте Mastercard!                                        Самым криминогенным районом Киева в полиции признали Шевченковский                                                             Поздравляем нашего клиента Виктора с успешным чарджбеком из Unitmarkets!                                              С 1 марта 2019 года Новая Почта начинает работать без выходных                                                               Поздравляем нашего клиента Вадима с успешным чарджбеком из HQbroker!                                                  Поздравляем нашего клиента Николая с успешными возвратами из Hqbroker,  карта Mastercard, эмитент Приватбанк                                                                           Поздравляем нашего клиента Олега с успешными возвратами из Hqbroker,  карта Mastercard, эмитент Приватбанк                                                                                   

Собаки лают - караван идет Наши возвраты из брокеров-мошенников Офіційне звернення

Арешт учасників злочинної схеми TeleTrade


В Казахстані заарештовано  та доставлено в СІЗО одного з керівників форекс-компанії «TeleTrade Central Asia». Його підозрюють у масштабному шахрайстві, в результаті якого викрадалися і виводилися в офшори гроші клієнтів. 

«У день  його затримання в офісах TeleTrade у містах Нурсултан, Алмати, Шимкент, Актюбінській, Карагандинській  областях слідчими проведено обшуки, з вилученням документації, пов’язаної зі злочинною діяльністю», — повідомили в МВС Казахстану.

Слідчим вдалося встановити, що затриманий діяв не один. Свої махінації він проводив з громадянами Росії, з якими створив в офшорній зоні компанію «TeleTrade D. J. Ltd», куди переказувались гроші ошуканих клієнтів. Учасники злочинної групи відкривали  філії в регіонах, наймали менеджерів та проводили їх підготовку. Менеджери  залучали клієнтів обіцянками отримання великого прибутку на світових біржах. Однак, їх кошти викрадалися і переводилися на підконтрольні шахраям рахунки в офшорних юрисдикціях. Суть махінації полягала в тому, що співробітники компанії від інвесторів отримували грошові кошти, які в електронному вигляді з’являлися в особистому кабінеті на сайті форекс-брокера. Потім за допомогою спеціального плагіну рахунок обнулявся, а клієнту оголошували, що він опинився в програші. Але фактично клієнт в торгах не брав участі. 

Відео затримання можна проглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта