Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Киянин купив у вуличного міняйли «фантиків» на мільйон гривень


Киянин купив у вуличного міняйли "фантиків" на мільйон гривень

Жителю Києва шахраї-міняйли замість гривень підсунули сувернірні купюри. Про це журналістам розповіли джерела в правоохоронних органах столиці.

Подія трапилася вчора, 13 березня, у другій половині дня на вулиці Лаврській у Печерському районі столиці. Житель міста по інтернету знайшов контакти і необачно домовився про обмін великої суми в валюті на гривні у незнайомого міняйли. Зустріч мала відбутися на парковці на вулиці Лаврській.

У зазначений час з’явився міняла з сумкою, підсів в машину до потерпілого. Клієнт хотів здійснити обмін близько 30 тис. доларів і 16 тис. євро на гривні. В результаті міняла передав йому кілька «котлет» купюр, упакованих в ідентичні з банківськими упаковки. Коли ж змінювала пішов і клієнт розглянув «гривні», то зрозумів, що його крупно надули. Замість суми близько 1 млн 300 тисяч гривень йому підсунули сувенірні гроші, виконані у гарному якості купюрами по 500, 200 і 50 грн, перекладені зверху справжніми грошима для відводу очей.

За даним фактом поліція почала розслідування за ст. 190 «Шахрайство». Мінялу намагаються знайти за допомогою камер відеоспостереження.

5/5 - (1 голос)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта