...

Киянин купив у вуличного міняйли «фантиків» на мільйон гривень

Киянин купив у вуличного міняйли "фантиків" на мільйон гривень Новости

Киянин купив у вуличного міняйли "фантиків" на мільйон гривень

Жителю Києва шахраї-міняйли замість гривень підсунули сувернірні купюри. Про це журналістам розповіли джерела в правоохоронних органах столиці.

Подія трапилася вчора, 13 березня, у другій половині дня на вулиці Лаврській у Печерському районі столиці. Житель міста по інтернету знайшов контакти і необачно домовився про обмін великої суми в валюті на гривні у незнайомого міняйли. Зустріч мала відбутися на парковці на вулиці Лаврській.

У зазначений час з’явився міняла з сумкою, підсів в машину до потерпілого. Клієнт хотів здійснити обмін близько 30 тис. доларів і 16 тис. євро на гривні. В результаті міняла передав йому кілька «котлет» купюр, упакованих в ідентичні з банківськими упаковки. Коли ж змінювала пішов і клієнт розглянув «гривні», то зрозумів, що його крупно надули. Замість суми близько 1 млн 300 тисяч гривень йому підсунули сувенірні гроші, виконані у гарному якості купюрами по 500, 200 і 50 грн, перекладені зверху справжніми грошима для відводу очей.

За даним фактом поліція почала розслідування за ст. 190 «Шахрайство». Мінялу намагаються знайти за допомогою камер відеоспостереження.

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.