Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Киянин купив у вуличного міняйли «фантиків» на мільйон гривень


Киянин купив у вуличного міняйли "фантиків" на мільйон гривень

Жителю Києва шахраї-міняйли замість гривень підсунули сувернірні купюри. Про це журналістам розповіли джерела в правоохоронних органах столиці.

Подія трапилася вчора, 13 березня, у другій половині дня на вулиці Лаврській у Печерському районі столиці. Житель міста по інтернету знайшов контакти і необачно домовився про обмін великої суми в валюті на гривні у незнайомого міняйли. Зустріч мала відбутися на парковці на вулиці Лаврській.

У зазначений час з’явився міняла з сумкою, підсів в машину до потерпілого. Клієнт хотів здійснити обмін близько 30 тис. доларів і 16 тис. євро на гривні. В результаті міняла передав йому кілька «котлет» купюр, упакованих в ідентичні з банківськими упаковки. Коли ж змінювала пішов і клієнт розглянув «гривні», то зрозумів, що його крупно надули. Замість суми близько 1 млн 300 тисяч гривень йому підсунули сувенірні гроші, виконані у гарному якості купюрами по 500, 200 і 50 грн, перекладені зверху справжніми грошима для відводу очей.

За даним фактом поліція почала розслідування за ст. 190 «Шахрайство». Мінялу намагаються знайти за допомогою камер відеоспостереження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта