Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Lime FX. Форекс- брокер чи шахрайський проект?


Форекс компанії та їх недовговічні сайти, які мають на меті привласнити гроші трейдера, створюються мало не щодня. “Замутити” черговий проект неважко: гарний сайт плюс красива легенда, яка переконає клієнта в тому, що він зможе отримати великий прибуток, не встаючи з крісла. Схоже, що цим займається і проект Lime FX. Чи це добросовісна форекс-компанія чи шахрайський скам-проект, будемо розбиратися у цьому огляді.

Що нам відомо про форекс-брокера Lime FX ?

 

Управляюча компанія: TLM Limited

Адреса реєстрації компанії: Suite 305 Griffith Corporate Center, PO Box 1510 Beachmont, Kingstown. St. Vincent Grenadines)

Адреса офісу: 22 Gresham St, London EC2V 7PG, Великобританія

Офіційний сайт: https://limefx.com

Сайт зроблений більш-менш якісно, і на погляд дизайнера виглядає привабливим. Як видно, над брендингом попрацювали досить грамотно.

Але на цьому плюси компанії TLM Limited закінчуються, оскільки вся діяльність її спрямована виключно на “віджим” грошових коштів клієнта.

Алгоритм дій майбутнього клієнта виглядає наступним чином: реєстрація, внесення мінімального депозиту, верифікація, торгівля на ринку форекс, а фінальна точка — отримання у великих розмірах доходу. Тут у вас повинен виникнути питання: як взагалі люди знаходять цього форекс-брокера? Відповідь проста: вони цього не роблять. Lime FX у Вашому житті з’явиться без попередження, зателефонувавши Вам на мобільний. Звідки у нього взявся ваш номер? Тут все теж досить банально. Як відомо, брокери-шахраї, не соромлячись, використовують всілякі бази даних громадян, які є клієнтами банків, або залишали свої дані на сторонніх сайтах.

Тепер звернемо увагу на типи рахунків, якими може скористатися майбутній горе-трейдер. Мінімальна сума, з якої починається торгівля, становить 500 доларів і може вирости до 50 000 доларів. До того ж, треба розуміти, що трейдинг, форекс, криптовалюта, все це несе в собі безліч ризиків, які негативно позначаються на стані вашого депозиту. Lime FX своїм вкладникам про це не повідомляє. Крім цього, існують цікаві положення, прописані у так званій Угоді Користувача, на яке ви погоджуєтеся автоматично, реєструючись і створюючи особистий кабінет.

Якщо коротко описати всі невигідні для самого трейдера правила, то у нас виходить наступна картина:

 • якщо ви потрапили під підозру в шахрайстві, то компанія може привласнити собі всі ваші гроші. Що саме мається на увазі під «шахрайством», брокер не уточнює, але будьте впевнені — конфлікт в будь-якому випадку виникне, адже компанії це потрібно, щоб утримати ваші гроші

 • Lime FX сам вирішує, скільки грошей Ви зможете вивести

 • на трейдера лягає вся відповідальність, пов’язана з витратами, митами, комісією і т. д. — простіше кажучи, ви завжди будете винні брокеру.

 • ви погоджуєтеся, що в разі виникнення правового спору, він буде вирішуватися в рамках законодавства острівної держави Сент-Вінсент і Гренадіни, де зареєстрована компанія TLM Limited. Також проблема полягає і в тому, що ця країна ніяк регулює діяльність брокерів. За таких обставин пред’явити їм претензію буде важко.

Однак існує метод боротьби за свої гроші-це чарджбек.

Найбільш ефективним методом, що дозволяє вивести втрачені гроші з цього проекту, є чарджбек. Якщо грамотно скласти заяву на оскарження транзакцій і подати її у міжнародну платіжну систему через свій банк, у вас є вагомі шанси домогтися повернення своїх грошей. Якщо ви не знаєте, що з себе представляє ця процедура, радимо звертатися до спеціалістів за телефонами:

 

 

Обсуждение: 2 комментария
 1. С апреля попалась к ним.500$ зависло в кабинете. Поняла что врут и не учат, не возвращают, осенью появилась Крестина Шелест.Уговаривала начать работать.Я не стала.В скайпе мне угрожала что спишут деньги и еще что передаст другому эксперту.Объявился Алексей Медведев.2 дня так сладко блеял. Я в банке была, там тоже отказали помочь. Ну и сегодня поработали называется.Обещал звонить.Зашла в кабинет, а там -132 $.Где то так.А тоже говорил что добавь 250$ и акция, они тоже 250$ и тогда работа закипит. Но у меня только кредиты. Попробовала, убедилась!!!! Воры!!!! И будут ли еще тревожить??? Им наши проблемы!!!! Все до одной!!!! Инвалидность сына и прочее….если такие честные….

  Ответить
  1. Наталья:

   Согласно , Наталья , с Вами ,я тоже знакома с Кристиной Шелест просила вывести свои деньги так мне и не помогли и тоже вложила 500 долларов

   Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта