Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Quantum System | robotformoney — зухвалі шахраї


Quantum System — шахрайство, в якому людей дурять з допомогою довгого відео, як і в аналогічних лохотронах («Ланцюгова реакція», «Код успіху», «Твій тріумф», «Схід-3», Swiss Trading System, «Клік на мільйон»).

Цього разу шахраї зняли 38-хвилинний ролик, e ході якого всіма неправдами намагаються переконати людей заковтнути їх гачок та … втратити свої гроші.

Лохотрон діє з примірно з 2017 року, але станом на червень 2019 року його реклама продовжує відкручуватись в рекламних сітках інтернету.

Ролик розміщено на robotformoney.org

Мільярдера Євгена Абрамова, який нібито створив квантову систему для заробітку на біржовій торгівлі, в реальному житті звуть Алекс Лукаш. Ось його профіль ВК:

C 2017 року під основним фото накопичилося багато питань до нього з приводу допомоги шахраям в цьому огидному шахрайства. Або з приводу співучасті в шахрайстві?

За сценарієм Євген Олександрович Абрамов приходить в приміщення, в якому сидить команда розробників. Ці люди зображують роботу на ноутбуках, хоча ті навіть не включені.


«Розробники» вітають боса. Це — імовірно актор Максим Матвєєв.

Абрамов представляє керівника групи розробки Олександра, просить його показати останні досягнення Quantum. Все це супроводжується дуже поганою акторською грою всіх присутніх.

Олександра грає актор Володимир Обруч. Народився 6 жовтня 1993 року. Закінчив Єкатеринбурзький державний театральний інститут в 2015 році. Навчався в Школі Першого каналу. Грав у виставах «Дульсінея Тобоська» (режисер: Антон Зольников), «Жорж Данден, або обдурений чоловік» (режисер: Андрій Неустроєв).
Його цитата: «Я люблю камеру, і хочу щоб наша любов була взаємною. Навік.»

Інстаграм Володимира Обруча: https://www.instagram.com/v_obruch/. ВК: https://vk.com/id142582983

Потім на зв’язок з Абрамовим виходять щасливі клієнти по відеозв’язку. «Сергія з Мінська» грає актор Кирило Лєднєв:

Другого клієнта — актор Євген Книш:

Ще кадри з відео:

За матеріалами vklader.com

Будьте пильними, не дайте себе обдурити!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта