Открыть меню
Нацбанк разрешил работу платежного сервиса Paycell от оператора Life                                                    Поздравляем нашего клиента Евгения с успешным чарджбеком средств из Hqbroker!                                                           С 7 февраля 2019 в Украине разрешили покупать валюту онлайн – лимит до 150 000грн.                                          Поздравляем нашу клиентку Валентину с выигрышем арбитража по возврату из Omega-capitals, по карте Mastercard!                                        Самым криминогенным районом Киева в полиции признали Шевченковский                                                             Поздравляем нашего клиента Виктора с успешным чарджбеком из Unitmarkets!                                              С 1 марта 2019 года Новая Почта начинает работать без выходных                                                               Поздравляем нашего клиента Вадима с успешным чарджбеком из HQbroker!                                                                                                 

Chargeback по карте Mastercard. Приват против клиентов Офіційне звернення

Quantum System | robotformoney – зухвалі шахраї


Quantum System — шахрайство, в якому людей дурять з допомогою довгого відео, як і в аналогічних лохотронах («Ланцюгова реакція», «Код успіху», «Твій тріумф», «Схід-3», Swiss Trading System, «Клік на мільйон»).

Цього разу шахраї зняли 38-хвилинний ролик, e ході якого всіма неправдами намагаються переконати людей заковтнути їх гачок та … втратити свої гроші.

Лохотрон діє з примірно з 2017 року, але станом на червень 2019 року його реклама продовжує відкручуватись в рекламних сітках інтернету.

Ролик розміщено на robotformoney.org

Мільярдера Євгена Абрамова, який нібито створив квантову систему для заробітку на біржовій торгівлі, в реальному житті звуть Алекс Лукаш. Ось його профіль ВК:

C 2017 року під основним фото накопичилося багато питань до нього з приводу допомоги шахраям в цьому огидному шахрайства. Або з приводу співучасті в шахрайстві?

За сценарієм Євген Олександрович Абрамов приходить в приміщення, в якому сидить команда розробників. Ці люди зображують роботу на ноутбуках, хоча ті навіть не включені.


«Розробники» вітають боса. Це — імовірно актор Максим Матвєєв.

Абрамов представляє керівника групи розробки Олександра, просить його показати останні досягнення Quantum. Все це супроводжується дуже поганою акторською грою всіх присутніх.

Олександра грає актор Володимир Обруч. Народився 6 жовтня 1993 року. Закінчив Єкатеринбурзький державний театральний інститут в 2015 році. Навчався в Школі Першого каналу. Грав у виставах «Дульсінея Тобоська» (режисер: Антон Зольников), «Жорж Данден, або обдурений чоловік» (режисер: Андрій Неустроєв).
Його цитата: «Я люблю камеру, і хочу щоб наша любов була взаємною. Навік.»

Інстаграм Володимира Обруча: https://www.instagram.com/v_obruch/. ВК: https://vk.com/id142582983

Потім на зв’язок з Абрамовим виходять щасливі клієнти по відеозв’язку. “Сергія з Мінська” грає актор Кирило Лєднєв:

Другого клієнта — актор Євген Книш:

Ще кадри з відео:

За матеріалами vklader.com

Будьте пильними, не дайте себе обдурити!

Quantum System | robotformoney – зухвалі шахраї
5 (100%) 1 vote

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Чарджбек UA · Копирование материалов без письменного разрешения запрещено
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта