Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Шахрайський проект Trucking World.


В Інтернет-мережі рекламується шахрайський проект Trucking World. Він пропонує від 30% на місяць. Шахраї перебирають усі галузі економіки, аби створити легенду для залучення нових простаків. Цього разу в хід пішли вантажоперевезення.

 

У рекламі та на сайті сказано: «Реєструйся прямо зараз і заробляй від 30% в місяць. Швидка окупність.»

 

На сайті цього лохотрону стверджується про 10542 вдячних інвесторів, про залучення 432 тисячі доларів та виплату 54 тисячі доларів.

Чим фантастичніша брехня, тим в неї охочіше вірять?

Цитата з сайту шахраїв: «Ми вже здійснили понад 1.000.000 рейсів і не збираємося зупинятися на досягнутому, сумарний щоденний вантажообіг нашої компанії складає більш 1.1 млрд$! Компанія гарантує збереження вкладених коштів завдяки існуванню власного страхового фонду, а також відкриває можливості додаткового заробітку завдяки партнерській і бонусній програмі».

Лохотрон пропонує купувати «лоти», нібито з реальними вантажоперевезеннями. При цьому легковірний інвестор повинен подумати, що на п’ятиденній доставці можна заробити прибуток у 175 %.

Шахраї вигадали казку про страховий фонд розміром в $5 млн: «Всі вклади наших клієнтів надійно застраховані власної страховою компанією, яка гарантує безумовне повернення усіх коштів, внесених у проект нашими інвесторами, а також всі належні відсотки, нараховані до моменту настання страхової події.»

Ще одна казка: «Спеціально для наших активних клієнтів ми розробили бонусну програму, що дозволяє отримати одноразову виплату до 150.000$, при цьому вам необхідно лише виконати кілька простих умов і буде нарахований бонус на ваш особовий рахунок!».

Звісно що відгуки теж фальшиві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта