Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
трейдерс чарджбек отзывы

В Росії ліквідовано піраміду з мільярдним обігом


В Росії ліквідовано піраміду з мільярдним обігом

Її жертвами стали понад дві тисячі людей.

Поліцейські затримали учасників міжрегіональної організованої групи, які підозрюються в створенні фінансової піраміди. Матеріальний збиток склав понад мільярд рублів, а жертвами стали більше двох тисяч осіб, повідомляє МВС Росії.

Зловмисники від імені зарубіжної інвестиційної компанії залучали гроші вкладників, обіцяючи вискоий відсоток — до 36% річних. Вони запевняли, що кошти будуть інвестовані в будівельний бізнес і сферу ЖКГ. Для залучення клієнтів платежі за раніше укладеними контрактами проводилися за рахунок коштів, отриманих від нових вкладників. З клієнтами укладалися фіктивні договори страхування вкладів в закордонній компанії, тому жоден вкладник не зміг отримати страхові виплати.

Відзначається, що бенефіціаром піраміди була юридична особа, зареєстрована в одній з країн Південної Америки, яка є міжнародною офшорною зоною. Головний офіс організації розташовувався на території Іванівської області, а філії — в Ярославській, Вологодській, Самарській, Саратовській і Московській областях.

В даний час двом вирогідним організаторам, а також керівнику ярославського філії судом обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Попереднє розслідування кримінальної справи триває.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта

ОБРАТИ МОВУ »