...

В Росії ліквідовано піраміду з мільярдним обігом

В Росії ліквідовано піраміду з мільярдним обігом Новости

В Росії ліквідовано піраміду з мільярдним обігом

Її жертвами стали понад дві тисячі людей.

Поліцейські затримали учасників міжрегіональної організованої групи, які підозрюються в створенні фінансової піраміди. Матеріальний збиток склав понад мільярд рублів, а жертвами стали більше двох тисяч осіб, повідомляє МВС Росії.

Зловмисники від імені зарубіжної інвестиційної компанії залучали гроші вкладників, обіцяючи вискоий відсоток — до 36% річних. Вони запевняли, що кошти будуть інвестовані в будівельний бізнес і сферу ЖКГ. Для залучення клієнтів платежі за раніше укладеними контрактами проводилися за рахунок коштів, отриманих від нових вкладників. З клієнтами укладалися фіктивні договори страхування вкладів в закордонній компанії, тому жоден вкладник не зміг отримати страхові виплати.

Відзначається, що бенефіціаром піраміди була юридична особа, зареєстрована в одній з країн Південної Америки, яка є міжнародною офшорною зоною. Головний офіс організації розташовувався на території Іванівської області, а філії — в Ярославській, Вологодській, Самарській, Саратовській і Московській областях.

В даний час двом вирогідним організаторам, а також керівнику ярославського філії судом обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Попереднє розслідування кримінальної справи триває.

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.