Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

В Україні дозволили продавати облігації уряду США та акції Apple


В Україні дозволили продавати облігації уряду США і акції Apple

У середу, 13 березня, Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку допустила казначейські ноти уряду США до торгів в Україні. Про це повідомив регулятор на своєму сайті.

Відзначається, що комісія вирішила допустити облігації u.s. Treasury notes (ISIN US9128283U26). За інформацією FinClub, номінал даних облігацій з погашень 21 січня 2023 становить 100 доларів, а прибутковість-2,375%. В даний момент їх котирування становить 99,77 доларів.

Крім того, комісія вирішила допустити до обігу на території України акції корпорації Apple (код ISIN — US0378331005). При цьому вартість акцій Apple на українському ринку буде вище, ніж в Америці, через комісію брокера.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта