Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Visa ввела інструментарій для запобігання карткового шахрайства


Visa ввела інструментарій для запобігання карткового шахрайства

Міжнародна платіжна система Visa розробила нову систему безпеки для запобігання та блокування шахрайських дій. Таким чином компанія має намір поліпшити рівень безпеки грошових транзакцій і платіжної системи в цілому.

Нова система безпеки включає в себе безліч безкоштовних інструментів, серед яких є інструмент Visa Vital Signs. З допомогою нього фінансові установи можуть моніторити транзакції, що проходять всередині мережі. Також Visa Vital Signs буде попереджати про потенційну шахрайську діяльність в банкоматах і торгових точках.

Ще одне нововведення під назвою A Payment Threats Lab дає можливість компанія досить швидко створювати середовище для тестування. Таким чином вони можуть знаходити будь-які помилки, уразливості, які можуть викликати більш серйозні проблеми в майбутньому і спровокувати хакерську атаку. Також компанія створила сервіс Visa eCommerce Threat Disruption, який моніторить сайти електронної комерції на предмет виявлення шкідливих даних і програм.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта