Австралія має намір заборонити бінарні опціони, обмежити форекс і торгівлю CFD

Австралія має намір заборонити бінарні опціони, обмежити форекс і торгівлю CFD Новости

Австралія має намір заборонити бінарні опціони, обмежити форекс і торгівлю CFD

Австралійський регулятор запропонував викорінити спірну індустрію бінарних опціонів, обсяг якої оцінюється в кілька мільярдів доларів. Передбачається ввести заборону для брокерських компаній обслуговувати громадян цієї країни.

Австралійська комісія з цінних паперів та інвестицій (ASIC) опублікувала в четвер 22 серпня документ, в якому розглядаються також жорсткі обмеження на торгівлю валютними CFD-контрактами (контракти на різницю курсів).

Регулятор стверджує, що австралійські громадяни в рамках онлайн-торгівлі бінарними опціонами і CFD-контрактами втрачають сотні мільйонів доларів в рік. Обидва види інвестицій мало чим відрізняються від азартних ігор, вважають в ASIC, і озвучують таку статистику: на торгівлі бінарними опціонами австралійці в 2018 році втратили 490 млн доларів.

«Запропоновані нами заходи фактично означають, що бінарні опціони більше не будуть на законних підставах доступні в Австралії для роздрібних клієнтів», — йдеться у консультативному документі, опублікованому ASIC.

У ліцензованих брокерів є 3 тижні, щоб добровільно припинити сервіс, що не влаштовує регулятора бінарних опціонів.

Прийдешні зміни також зачіпають кредитне плече, яке використовують трейдери на ринку форекс. Зараз інвестори можуть оперувати сумами в 500 разів більше своїх коштів (плече 1: 500), тому такі торговці можуть понести збитки, що по експоненті перевищують розмір інвестицій.

Регулятор побоюється, що жорсткість вимог призведе до того, що австралійські клієнти будуть торгувати в компаніях, які зареєстровані в офшорних юрисдикціях. Кілька австралійських брокерів вже почали реєстрацію компаній на Британських Віргінських островах, а також Сейшельських островах, очікуючи посилення вимог ASIC.

Тому регулятор не хоче прямо забороняти торгівлю CFD-контрактами, оскільки хоче уникнути масового втечі роздрібних інвесторів за кордон.

Раніше інспектори ASIC і співробітники поліції здійснили обшук в офісі брокерської компанії ForexCT в Мельбурні, конфіскувавши документі і заморозивши рахунки. Директор компанії знаходиться в Австралії під підпискою про невиїзд.

Інша брокерська компанія — Berndale Capital Securities-позбулася фінансової Ліцензії, а її директор, що хвалився грою в покер зі знаменитостями злочинного світу, позбавлений статусу фінансового консультанта. Рахунки компанії також заморожені.

У США і Європі регулятори вже значно посилили вимоги до компаній, що надають послуги торгівлі на ринку форекс, а також CFD-контракти. Це призвело до напливу компаній з цієї сфери до Австралії. При цьому послугами австралійських брокерів користується велика кількість китайських громадян.

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »