Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
трейдерс чарджбек отзывы

Cryptori Commerсial Ltd — шахраї та розвод на гроші


Cryptori Commerсial Ltd - шахраї та розвод на гроші

Нещодавно потрапив на розвод компанії Cryptori Commerсial Ltd — сайт cryptori.org. Втратив 2800 доларів, ледве пережив цей момент. Мене продовжують шантажувати завантажити ще 250 доларів, щоб нібито розформувати аккаунт і віддати мені гроші. Очевидно, що ніяких грошей я не побачу.

Мені писала стороння людина, нібито партнер, який за мене віддав в компанію 250 доларів. Він погрожував розправою, якщо не віддам.

Компанія Крипторі мені надала кредитний фонд 2000 доларів, який я виплатив, після чого мені заявили, що мені нараховано пені 200 доларів. Я їх теж виплатив. Подали заявку на вивід, але відразу ж відкрили сдєлку і вивід знову став неможливим. Дана сдєлка не дійшовши до тейк-профіту, пішла в збиток. Я намагався її закрити, але виявилося, що це неможливо, і я ніяких дій не можу зробити, щоб не втратити весь депозит.

На мене оформили ще один «кредит» 2500 доларів — поки не виплачу не отримаю свої гроші. Після суперечок і розмов сказали, що можна розформувати аккаунт, але потрібно 250 доларів віддати третій особі, яке нібито за мене внесла ці гроші. Cryptori — шахраї і кидали, не зв’зуйтеся з ними!!!

Вы стали жертвой Cryptori или другого брокера-мошенника?
НЕ ВЫВОДЯТ ДЕНЬГИ? СЛИЛИ СЧЕТ?
ОБРАЩАЙТЕСЬ, МЫ ПОМОЖЕМ!
ЗАПОЛНИТЬ ФОРМУ
тел. (067) 911-56-53

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта

ОБРАТИ МОВУ »