...

Cryptori Commerсial Ltd — шахраї та розвод на гроші

Cryptori Commerсial Ltd - шахраї та розвод на гроші Жалобы и отзывы на кидал

Cryptori Commerсial Ltd - шахраї та розвод на гроші

Нещодавно потрапив на розвод компанії Cryptori Commerсial Ltd — сайт cryptori.org. Втратив 2800 доларів, ледве пережив цей момент. Мене продовжують шантажувати завантажити ще 250 доларів, щоб нібито розформувати аккаунт і віддати мені гроші. Очевидно, що ніяких грошей я не побачу.

Мені писала стороння людина, нібито партнер, який за мене віддав в компанію 250 доларів. Він погрожував розправою, якщо не віддам.

Компанія Крипторі мені надала кредитний фонд 2000 доларів, який я виплатив, після чого мені заявили, що мені нараховано пені 200 доларів. Я їх теж виплатив. Подали заявку на вивід, але відразу ж відкрили сдєлку і вивід знову став неможливим. Дана сдєлка не дійшовши до тейк-профіту, пішла в збиток. Я намагався її закрити, але виявилося, що це неможливо, і я ніяких дій не можу зробити, щоб не втратити весь депозит.

На мене оформили ще один «кредит» 2500 доларів — поки не виплачу не отримаю свої гроші. Після суперечок і розмов сказали, що можна розформувати аккаунт, але потрібно 250 доларів віддати третій особі, яке нібито за мене внесла ці гроші. Cryptori — шахраї і кидали, не зв’зуйтеся з ними!!!

Вы стали жертвой Cryptori или другого брокера-мошенника?
НЕ ВЫВОДЯТ ДЕНЬГИ? СЛИЛИ СЧЕТ?
ОБРАЩАЙТЕСЬ, МЫ ПОМОЖЕМ!
ЗАПОЛНИТЬ ФОРМУ
тел. (067) 911-56-53

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.