Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Піраміда AirBitClub — іспанський регулятор застерігає!


Фінансовий регулятор Іспанії, Нацкомісія з ринку цінних паперів (CNMV), опублікувала попередження для громадськості, в якому застерігає споживачів фінансових послуг від нелегальної діяльності крипто-проекту, так званої спільноти Airbit Club, діючого також і на території колишніх республік СРСР.

CNMV вказала відразу чотири домени, за допомогою яких проект звертається до громадян європейської країни, не маючи на це відповідного дозволу. Регулятор рекомендує інвесторам уникати торгівлі на цих сайтах, які не мають права на надання як інвестиційних, так і додаткових послуг даної юрисдикції відповідно до статті 140 Закону про ринки цінних паперів.

CNMV не представила конкретних деталей, але включення 4 доменів у чорний список говорить про те, що вони не зареєстровані офіційно в Іспанії і, відповідно, не мають права на надання торгових послуг місцевим трейдерам. У зв’язку з цим комісія рекомендує інвесторам перевіряти всю офіційну інформацію брокерів, перш ніж починати з ними торгівлю, особливо якщо вони застосовують тактики агресивного маркетингу.

Сам проект Airbit Club позиціонується як «перша децентралізована система, що об’єднує 4 різні галузі: криптовалюта, торгівля, клуб партнерів і маркетингові мережі. Разом ці галузі дають силу багатофункціональній торговій платформі, яка підключена до більш ніж 10 міжнародних валютних фондів по всьому світу, продаючи криптовалюту цілодобово».

Раніше, в листопаді минулого року, Чистопольские поліцейські (МВС Росії по Чистопольскому району) попередили про небезпеку фінансових пірамід, зазначивши, що «демонструють активний ріст в 2018 році і також мають популярність серед населення компанії WinWin people, Airbit Club, Кэшбери, Меркурій глобал, Tokenizer, Фенікс трейд, Full Relax, PlatinCoin, Суперкопилка, Alpha Cash, Ini Mark, First National Group, MaxiMarkets, Eobot, Cap EX24, Bit Points, Loany 24, Наборг.ру та ін.»»

Співробітники поліції попередили, що небезпечно вкладати свої заощадження в хайп-піраміди: «Надійних хайпів немає, будь-який хайп — це фінансова піраміда, а будь-яка фінансова піраміда рано чи пізно руйнується».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта