Развод superbinary на 127 000 USD — отзыв клиента

Развод superbinary на 127 000 USD - отзыв клиента Жалобы и отзывы на кидал

Развод superbinary на 127 000 USD - отзыв клиента

Очередной отзыв бывшего «трейдера» лохотрона «супербайнери» о том, как мошенники развели его на целых 127 тысяч долларов:

У другій половині 18-го року ці кляті шахраї, superbinary.com з керуючою компанією Strategy One LTD обдурили мене майже на 128 тисяч доларів США. Вони самим нахабним чином вимагали розширення каналів для виводу коштів з рахунку. Прикриваючись тим, що нібито вони зареєстровані у Великій Британії та підпорядковуються регулятору FCA, а також банком Barclays, списали усі мої гроші собі. С 2019 року вони отримали реєстрацію в ЦРОФР. Після такого шквалу скарг їм ще й видають ліцензію у Росії.

Андрій, Харківська обл.

Читайте также: SuperBinary – отзывы о мошенниках

Вы стали жертвой Superbinary или другого брокера-мошенника?
НЕ ВЫВОДЯТ ДЕНЬГИ? СЛИЛИ СЧЕТ?
ОБРАЩАЙТЕСЬ, МЫ ПОМОЖЕМ!
ЗАПОЛНИТЬ ФОРМУ
тел. (067) 911-56-53

Чарджбек UA
Добавить комментарий

  1. Info автор

    Андрій! Ми вже неодноразово згадували цю шарашкину контору — ЦРОФР. Ніякого відношення ні до російського уряду, ні до будь-якого іншого, воне не мають. Це некомерційна організація, фейк від самих брокерів-шахраїв, створена з метою вводити в оману користувачів, начебто це регулятор. Насправді, це частина шахрайської схеми брокерів strategy one ltd та інших афілійованих з ними злочинних угрупувань.

    Ответить
ОБРАТИ МОВУ »