Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Шахрай обдурив суддю Верховного суду на 15 тисяч


Шахрай обдурив суддю Верховного суду на 15 тисячНа початку тижня шахраї обдурили суддю Першої палати Касаційного кримінального суду, Верховного суду України — Голубицького Станіслава на 15 тисяч гривень. Про це журналісти дізналися з власних джерел у Верховному суді.

Шахрайство відбулося під прикриттям проведення транзакції через один з найбільших банків з іноземними інвестиціями. Суддя, будучи на робочому місці в суді, спілкувався з якоюсь людиною, яка представилася співробітником цього банку. За вказівками афериста Голубицький перевів близько 15 тис. грн, проте гроші пішли в кишеню шахраєві.

Яким чином таке вдалося провернути з досвідченим законником — загадка. Проте суддя подав заяву про шахрайство в поліцію і з цього приводу ведеться розслідування за статтею 190 КК України (Шахрайство).

Раніше прізвище судді Голубицького мелькало під час проведення кваліфоцінювання суддів. Тоді Громадська рада доброчесності виписала йому негативний висновок. В негатив судді громадські записали засудження до довічного терміну якогось Володимира Панасенка, якого нібито спочатку обмовив психічно хворий свідок, а потім відмовився від своїх свідчень. Судді також пригадали незрозумілу зміну метражу одних і тих самих квартир в електронній декларації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта