...

Шахрай обдурив суддю Верховного суду на 15 тисяч

Шахрай обдурив суддю Верховного суду на 15 тисяч Новости

Шахрай обдурив суддю Верховного суду на 15 тисячНа початку тижня шахраї обдурили суддю Першої палати Касаційного кримінального суду, Верховного суду України — Голубицького Станіслава на 15 тисяч гривень. Про це журналісти дізналися з власних джерел у Верховному суді.

Шахрайство відбулося під прикриттям проведення транзакції через один з найбільших банків з іноземними інвестиціями. Суддя, будучи на робочому місці в суді, спілкувався з якоюсь людиною, яка представилася співробітником цього банку. За вказівками афериста Голубицький перевів близько 15 тис. грн, проте гроші пішли в кишеню шахраєві.

Яким чином таке вдалося провернути з досвідченим законником — загадка. Проте суддя подав заяву про шахрайство в поліцію і з цього приводу ведеться розслідування за статтею 190 КК України (Шахрайство).

Раніше прізвище судді Голубицького мелькало під час проведення кваліфоцінювання суддів. Тоді Громадська рада доброчесності виписала йому негативний висновок. В негатив судді громадські записали засудження до довічного терміну якогось Володимира Панасенка, якого нібито спочатку обмовив психічно хворий свідок, а потім відмовився від своїх свідчень. Судді також пригадали незрозумілу зміну метражу одних і тих самих квартир в електронній декларації.

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.