Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

В Інтернет злили дані 90 тисяч користувачів Mastercard


В Інтернет злили дані 90 тисяч користувачів Mastercard

Зловмисники оприлюднили не лише імена та контакти, а й домашні адреси власників карток.

Mastercard визнала витік персональних даних майже 90 тисяч клієнтів, в основному громадян Німеччини і Бельгії. В організації зазначили, що за безпеку інформації відповідав сторонній підрядник. Відомості з’явилися на онлайн-форумі, але через деякий час їх видалили на вимогу держорганів, повідомляє Bloomberg.

«Ми дуже серйозно ставимося до конфіденційності та безпеки і приймаємо всі можливі дії для розслідування і вирішення проблеми», — заявили в Mastercard.

Витік виявили 19 серпня. У Мережі були опубліковані імена клієнтів Mastercard, їх телефонні номери, адреси проживання та електронних пошт, а також повні номери карт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта