Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

В Росії збираються блокувати картки за підозрілі транзакції


Асоціація банків Росії (АБР) запропонувала блокувати банківські картки при отриманні підозрілих платежів на термін до 30 робочих днів. Про це пише «Коммерсант» з посиланням на віце-президента АБР Олексія Войлукова.

За словами авторів ідеї, це допоможе боротися з виведенням викрадених у клієнтів банків коштів з рахунків і карт, а також буде грати роль забезпечувальної заходи для судових і слідчих органів.

Войлуков розповів газеті, що найчастіше обдурений власник картки дізнається про списання грошей шахраями вже постфактум. «Якщо клієнт, який втратив гроші, швидко зреагує і повідомить в банк про розкрадання, то юридичних підстав для повернення коштів у банку-відправника вже немає», — зазначив він.

За словами Войлукова, існує часовий лаг між зарахуванням коштів і зняттям їх в банкоматі, і саме цей час буде у банку-одержувача на те, щоб тимчасово заблокувати отримані шахрайським шляхом кошти.

Ідея поправок була висунута керуючим директором Департаменту кібербезпеки «Сбербанку» Сергієм Велігодським і підтримана всіма членами Асоціації одноголосно. Подальше обговорення ініціативи має пройти на засідання комітету з інформбезпеці АРБ 27 серпня, куди також запрошені представники Центробанку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта