...

Відгук про MaxiTrade — обдурили на 11000 USD

Відгук про MaxiTrade Жалобы и отзывы на кидал

Відгук про MaxiTradeПубликуем отзыв о мошенниках из MaxiTrade бывшей пользовательницы этого лохотрона:

MaxiTrade — це самий справжній лохотрон. Скамери і кидали. Спочатку я завела мінімальний депозит під роботу з аналітиком. Він мені сказав, що цього мало і треба збільшити депозит. Потім подзвонив їх «керівник», який представився як Хофман. Він також сказав, що я перевела дуже малу суму. Я збільшила до тисячі доларів.

Потім став телефонувати якийсь Олександр із фінансового відділу, почав розповідати, що й тисяча доларів — то є мало. Вони начебто ворочають мільйонами доларів. Потрібно збільшити капітал, щоб отримати прибуток.

Прийшлося брати кредити та збільшувати. Так я влізла у борги на майже 10 тисяч, усього передавши шахраям з максітрейду 11 тисяч. Тепер маю п’ять кредитів, позакладувала та поперезакладувала усе, що тільки могла. Тільки нирку заложити не встигла, на моє щастя.

Як тільки повідомила своєму «аналітеку», що вже не можу вкласти ані копійки — почали мій рахунок жорстко зливати. Цей аналітик телефонував по десять разів на дню, давав угоду майже усім об’ємом, я відкривала ордери та все втратила за чотири дні.

Люди! Обходьте цю шахрайську негідницьку контору MaxiTrade стороною. Не повторюйте моїх помилок! Заробити вам нічого ці злодії не дадуть, ви тільки втратите все.

Аліна, Вінниця

Читайте также: Обзор брокера криптовалюты MaxiTrade – scam и развод

Вы стали жертвой Maxitrade или другого брокера-мошенника?
НЕ ВЫВОДЯТ ДЕНЬГИ? СЛИЛИ СЧЕТ?
ОБРАЩАЙТЕСЬ, МЫ ПОМОЖЕМ!
ЗАПОЛНИТЬ ФОРМУ
тел. (067) 911-56-53

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.