Открыть меню
Нацбанк разрешил работу платежного сервиса Paycell от оператора Life                                                    Поздравляем нашего клиента Евгения с успешным чарджбеком средств из Hqbroker!                                                           С 7 февраля 2019 в Украине разрешили покупать валюту онлайн – лимит до 150 000грн.                                          Поздравляем нашу клиентку Валентину с выигрышем арбитража по возврату из Omega-capitals, по карте Mastercard!                                        Самым криминогенным районом Киева в полиции признали Шевченковский                                                             Поздравляем нашего клиента Виктора с успешным чарджбеком из Unitmarkets!                                              С 1 марта 2019 года Новая Почта начинает работать без выходных                                                               Поздравляем нашего клиента Вадима с успешным чарджбеком из HQbroker!                                                                                                 

Chargeback по карте Mastercard. Приват против клиентов Офіційне звернення

Відгук-скарга на Hqbroker – шахрайство, кидалово та scam


Відгук-скарга на Hqbroker - шахрайство, кидалово та scam

Публикуем обращение ко всем одного из бывших клиентов HQbroker:

Нікому не раджу зв’язуватися з цими шахраями – Ейчкью брокер! Спочатку вони пропонують доволі сприйнятливі для трейдера умови торгів, дають супроводжуючого менеджера рахунку. Також дають можливість працювати з невеликим депозитом. І, навіть, спочатку виводять якісь невеликі гроші.

Але, це все – дуже хитра політика шахрайська. Вивести в будь-якому разі більше, чим ви туди ввели, не вийде. Ці злодїї не процюють собі у збиток.

Вас будуть постійно підначувать, щоби ви збільшували депозит. Розповідати байки про успішність, про інсайди, які начебто в них є. Але в них немає нічого, окрім жажди наживи.

Як тільки в вас закінчаться гроші, або ви перестаєте вестися на їх уговори поповняти рахунок – вас дуже швидко зіллють. починають присилати якісь незрозумілі додаткові угоди на місяць, згідно яких всі попередні домовленності анулюються, і ви можете вивести гроші тільки один раз, і не більше 30% від прибутку за цей місяць.

Я мав необачність завести цим шахрям більше 30 тисяч доларів. І щоби повернути, тепер вимушений звертатися за допомогою до юристів, щоб мені допомогли зробити процедуру чарджбек.

Антон, Житомир.

Читайте также: Обзор HQbroker.com – кухня, развод и кидалово!

Вы стали жертвой Hqbroker или другого брокера-мошенника?
НЕ ВЫВОДЯТ ДЕНЬГИ? СЛИЛИ СЧЕТ?
ОБРАЩАЙТЕСЬ, МЫ ПОМОЖЕМ!
ЗАПОЛНИТЬ ФОРМУ
тел. (067) 911-56-53

Відгук-скарга на Hqbroker – шахрайство, кидалово та scam
5 (100%) 1 vote

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Чарджбек UA · Копирование материалов без письменного разрешения запрещено
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта