...

Відгук-скарга на Hqbroker — шахрайство, кидалово та scam

Відгук-скарга на Hqbroker - шахрайство, кидалово та scam Жалобы и отзывы на кидал

Відгук-скарга на Hqbroker - шахрайство, кидалово та scam

Публикуем обращение ко всем одного из бывших клиентов HQbroker:

Нікому не раджу зв’язуватися з цими шахраями — Ейчкью брокер! Спочатку вони пропонують доволі сприйнятливі для трейдера умови торгів, дають супроводжуючого менеджера рахунку. Також дають можливість працювати з невеликим депозитом. І, навіть, спочатку виводять якісь невеликі гроші.

Але, це все — дуже хитра політика шахрайська. Вивести в будь-якому разі більше, чим ви туди ввели, не вийде. Ці злодїї не процюють собі у збиток.

Вас будуть постійно підначувать, щоби ви збільшували депозит. Розповідати байки про успішність, про інсайди, які начебто в них є. Але в них немає нічого, окрім жажди наживи.

Як тільки в вас закінчаться гроші, або ви перестаєте вестися на їх уговори поповняти рахунок — вас дуже швидко зіллють. починають присилати якісь незрозумілі додаткові угоди на місяць, згідно яких всі попередні домовленності анулюються, і ви можете вивести гроші тільки один раз, і не більше 30% від прибутку за цей місяць.

Я мав необачність завести цим шахрям більше 30 тисяч доларів. І щоби повернути, тепер вимушений звертатися за допомогою до юристів, щоб мені допомогли зробити процедуру чарджбек.

Антон, Житомир.

Читайте также: Обзор HQbroker.com – кухня, развод и кидалово!

Вы стали жертвой Hqbroker или другого брокера-мошенника?
НЕ ВЫВОДЯТ ДЕНЬГИ? СЛИЛИ СЧЕТ?
ОБРАЩАЙТЕСЬ, МЫ ПОМОЖЕМ!
ЗАПОЛНИТЬ ФОРМУ
тел. (067) 911-56-53

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.