...

ABSOLUTE global markets шахраї

ABSOLUTE global markets шахраї Жалобы и отзывы на кидал

ABSOLUTE global markets шахраї

Шахраї ABSOLUTE global markets обдурили мене. Мені подзвонила Аліна, запропонувала заробіток, просила дати своі дані (паспорт,карточку на яку будуть переводитись кошти, для початку роботи необхідно було перевести 250 доларів, для відкриття рахунку та кабінету ABSOLUTE global markets, а також скинула якусь угоду що я підтверджую переведення коштів на свій торговий рахунок де були вказані мої ініціали,,visa відміченоV , що це моя картка, дата доки карта придатна, 4 останні цифри моєї карти, електронна адреса, я повина іі підписати в двох місцях і вислати на вайбер.

Далі зі мною зідзвонилась Злата і сказала що вона аналітик і буде зі мною працювати. Сказала що поможе мені створити АніДеск. Далі вона дзвонила по номеру 41315083283(мені висвічувало Швейцірія),або виходила на вайбер. Дзвонила,казала зайти в кабінет далі на анідеск, казати ій цифри,щоб вона могла відкривати чи закривати біржеві операціі. Коли я попросила що я буду робити це сама,вона сказала що я ще некомпетентна і краще це буде робити вона. В мене справді на депозиті почала збільшуватись сума.

Але коли сума дійшла до 1500 доларів вона подзвонила і сказала що в неї є чудова операція згідно якої я тримаю 16000 доларів, але для цього вона перераховує на мій депозит 2500 доларів і я теж повинна перевести 2500 доларів буквально на 4 години, а дальше весь свій прибуток зможу забрати. Я сказала що таких грошей нема. Далі вона якийсь час не дзвонила. Мене це насторожило, Я пробувала вивести хоча б свої 250 доларів, але не вдається.

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.