Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Телефонні шахраї у Росії дурять громадян під виглядом відомих аналітиків


Шахраї почали користуватися іменами відомих фінансових аналітиків, які часто звучать в ЗМІ.

Банки попереджають росіян про нові види шахрайства. Зловмисники при спробі викрасти гроші з банківських карт почали користуватися іменами відомих фінансових аналітиків, які часто звучать в ЗМІ. При цьому самі імена фінансистів не розкриваються, щоб не посилити їх репутаційний збиток.

Імена відомих аналітиків використовують, щоб увійти в довіру до зацікавлених інвестицій росіянам. Після цього вони рекомендують зробити переказ коштів на брокерський рахунок псевдоінвестиційної компанії, наприклад в неіснуючу «Альфакапіталкапітал», співзвучну з КК «Альфа-Капітал». Після вдалої інвестиції псевдоэксперт безслідно зникає.

В іншому випадку псевдоаналитик від імені банку пропонує свою допомогу з повернення коштів (чарджбек) росіянам, які вклали кошти в неіснуючі інвестиційні платформи і хочуть їх повернути: Alldayoption, Binarium і GlobalFXm та інші.

Іноді шахраї телефонують від імені компанії «Глобал Інвестментс» з посиланням на відомих аналітиків, що не мають до неї не ніякого відношення.

«Банківські аналітики не пов’язуються з приватними клієнтами по телефону, не проводять консультації щодо інвестицій і тим більше не пропонують своє сприяння в їх здійсненні»,- попереджають банківські фахівці.

Незважаючи не те, що новина стосується російських реалій, не треба забувати, що шахраї працюють синхронно майже у всіх країнах — бувших республіках Радянського Союзу. Українці теж дуже часто стають жертвами різноманітних злодіїв, що видають себе за добропорядних фінансистів.

Тому, ми застерігаємо усіх, кому телефонують так звані брокери з пропозиціями швидко та легко заробити, від необачних кроків. Не довіряйте свої гроші анонімним «консультантам», у ста відсотках випадків вас захочуть обдурити.

ОБДУРИВ БРОКЕР? НЕ ВИВОДИТЬ ГРОШІ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ, МИ ДОПОМОЖЕМО!!!

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ЗАЯВКИ НА ЧАРДЖБЕК

АБО ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРОМ

+38(067)911-56-53

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта