...

Отзыв об HQBroker — развод клиента

Відгук-скарга на Hqbroker - шахрайство, кидалово та scam Жалобы и отзывы на кидал

Відгук-скарга на Hqbroker - шахрайство, кидалово та scam

HQBroker использует очень хитрый развод клиентов. Сначала все очень хорошо, торговля идет в прибыль, даже дают выводить некоторые суммы. Все это дает надежду, что вот она, золотая «кнопка бабло». Но результат оказывается всегда плачевным. Публикуем отзыв одного из бывших трейдеров этого лохотрона:

Читайте также: HQbroker Украина – арест мошенников и перспективы возврата

Спочатку запропонували доволі гарні умови торгівлі, дали менеджера, який все пояснював, що робити і коли. Але, поруч з тим, постійно схиляв до того, щоб я поповнював і поповнював рахунок, бо на невеликих сумах заробити добре не вдасться.
І от коли в мене вже нічого було вкладувати, а на той момент я завів 35 тисяч доларів, почалися непонятки. Пропонують якийсь додатковий договір на місяць, по якому я зможу вивести у цей період не більше 30% ВІД ПРИБУТКУ ЗА ЦЕЙ ЧАС, ОДНОРАЗОВО. Усі домовленості та умови, які діяли до підписання цього договору, анулюються. Тобто, я так розумію, що це робиться з метою злити мене за цей час і не віддавати гроші під приводом, що я підписав, а значить, згодився з умовами.
Крім того, наярює менеджер та наполягає, що треба ще поповнювати. Виводи відміняються під приводом, що мені начебто зарезервували якісь там акції тесли чи боїнгу.
Думаю, що зібрались аашкьброкери мене кидати.

Олександр, Київ

Читайте также: Отзывы об HQbroker.com – кухня, развод и кидалово!

Вы стали жертвой Hqbroker или другого брокера-мошенника?
НЕ ВЫВОДЯТ ДЕНЬГИ? СЛИЛИ СЧЕТ?
ОБРАЩАЙТЕСЬ, МЫ ПОМОЖЕМ!
ЗАПОЛНИТЬ ФОРМУ
тел. (067) 911-56-53

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.