Открыть меню
Нацбанк разрешил работу платежного сервиса Paycell от оператора Life                                                    Поздравляем нашего клиента Евгения с успешным чарджбеком средств из Hqbroker!                                                           С 7 февраля 2019 в Украине разрешили покупать валюту онлайн — лимит до 150 000грн.                                          Поздравляем нашу клиентку Валентину с выигрышем арбитража по возврату из Omega-capitals, по карте Mastercard!                                        Самым криминогенным районом Киева в полиции признали Шевченковский                                                             Поздравляем нашего клиента Виктора с успешным чарджбеком из Unitmarkets!                                              С 1 марта 2019 года Новая Почта начинает работать без выходных                                                               Поздравляем нашего клиента Вадима с успешным чарджбеком из HQbroker!                                                  Поздравляем нашего клиента Николая с успешными возвратами из Hqbroker,  карта Mastercard, эмитент Приватбанк                                                                           Поздравляем нашего клиента Олега с успешными возвратами из Hqbroker,  карта Mastercard, эмитент Приватбанк                                                                                   

Собаки лают - караван идет Chargeback по карте Mastercard. Приват против клиентов Офіційне звернення

Приват змінив «факт збою» на «дані суперечать коментарям»


Мі вже неодноразово згадували про так званий «факт збою», — формулювання, яким певний осередок співробітників претензійного відділу АТ КБ «ПриватБанк» вуалював свої незаконні дії по саботуванню чи навіть крадіжці грошей за процедурою чарджбек (chargeback). Прочитати ці згадування можна за посиланнями:

Как Приватбанк обманывает на арбитраже МПС
Жалоба на ПриватБанк
Зараз же всі формулювання, по усім заявкам на чарджбек держателів карток Привату, з
Прийнято рішення. На жаль, факт збою за Вашою заявкою не підтверджено. Якщо Ви з якоїсь причини не згодні з рішенням, просимо звернутися на лінію 3700 або в чат Online.
змінено на:

Ухвалено рішення — За заявкою на повернення коштів провести претензійну роботу неможливо, дані за транзакцією суперечать коментарям до поданої заявки.

Що мається на увазі під сеперечкою між даними за транзакцією та коментарям до поданої заявки, співробітники банку поки що не пояснюють.

Ми хочемо нагадати, що по всим нашим клієтам заяви ретельно документуються та фіксуються. Тому доводити та розповідати про несумість коментарів співробітникам ПриватБанку доведеться не тільки у судах, але й слідчим Національної поліції України. Це ми їм можемо обіцяти.

Будьте обережні, не тримайте свої гроші у банках, які зневажають правами держателів своїх карток.

Також не забувайте, що подавати заяви на чарджбек у телефонному режимі або без дотримання норм та правил МПС, — шлях втратити можливисть повернути свої гроші!

Якщо ви стали жертвою псевдо-брокерів, пірамід та подібних шахраїв,

звертайтеся за консультацією по тел. +38 (067) 911-56-53

або заповніть форму за посиланням

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта