...

Приват змінив «факт збою» на «дані суперечать коментарям»

Жалоба на приватбанк Осторожно, приват!

Мі вже неодноразово згадували про так званий «факт збою», — формулювання, яким певний осередок співробітників претензійного відділу АТ КБ «ПриватБанк» вуалював свої незаконні дії по саботуванню чи навіть крадіжці грошей за процедурою чарджбек (chargeback). Прочитати ці згадування можна за посиланнями:

Зараз же всі формулювання, по усім заявкам на чарджбек держателів карток Привату, з
Прийнято рішення. На жаль, факт збою за Вашою заявкою не підтверджено. Якщо Ви з якоїсь причини не згодні з рішенням, просимо звернутися на лінію 3700 або в чат Online.
змінено на:

Ухвалено рішення — За заявкою на повернення коштів провести претензійну роботу неможливо, дані за транзакцією суперечать коментарям до поданої заявки.

Що мається на увазі під сеперечкою між даними за транзакцією та коментарям до поданої заявки, співробітники банку поки що не пояснюють.

Ми хочемо нагадати, що по всим нашим клієтам заяви ретельно документуються та фіксуються. Тому доводити та розповідати про несумість коментарів співробітникам ПриватБанку доведеться не тільки у судах, але й слідчим Національної поліції України. Це ми їм можемо обіцяти.

Будьте обережні, не тримайте свої гроші у банках, які зневажають правами держателів своїх карток.

Також не забувайте, що подавати заяви на чарджбек у телефонному режимі або без дотримання норм та правил МПС, — шлях втратити можливисть повернути свої гроші!

Якщо ви стали жертвою псевдо-брокерів, пірамід та подібних шахраїв,

звертайтеся за консультацією по тел. +38 (067) 911-56-53

або заповніть форму за посиланням

Чарджбек UA
Добавить комментарий

ОБРАТИ МОВУ »
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.