Відповідь Національної поліції та Прокуратури на наше звернення

Новости

У травні 2019 року ми, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ФІНАНСОВИМ ЗЛОВЖИВАННЯМ”, звернулися до ряду правоохоронних органів та НБУ зі зверненням з приводу протиправних дій співробітників претензійного відділу АТ КБ Приватбанк. З цим зверненням можна ознайомитися за посиланням.

Згодом надійшла відповідь від старшого радника юстиції, пана О. Райкуна, прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення. У документі зокрема зазначалося,що наше звернення було направлене до Нціональної поліції для розгляду та перевірки наведених доводів.

Ще через деякий час надійшов лист від старшої слідчої Національної поліції України в особливо важливих справах, пані Лідії Гіріч. Вона повідомила, що викладені у нашому зверненні відомості були прийняті до уваги та будуть перевірені під час досудового розслідування, яке наразі триває.

Учасники громадського об’єднання з нетерпінням чекають відповіді: хто відповість за саботаж чарджбеків та втрату грошей.

Чарджбек UA
Добавить комментарий

  1. Наталья

    Здравствуйте. Написала вам письмо на почту, может заявка на сайте вам удобнее, дублирую. Связалась с Лайм ФХ и уже прозрела и пожалела. честно, читала про них отзывы, они названивали месяцев 8 наверно. Я их посылала куда по дальше. Но в какой то момент они уговорили, не понимаю что на меня нашло. Обычно меня не возможно пробить в вопросе денег.
    В итоге я осталась без денег, без счета, с хамским отношением. И очень нуждаюсь в помощи. Если вы занимаетесь этим вопросом еще, учитывая ситуацию в стране, буду безмерно благодарна за помощь.

    Ответить
ОБРАТИ МОВУ »