Открыть меню

НАШИ ВОЗВРАТЫ Заполнить форму
Чарджбек Украина отзывы

Відповідь Національної поліції та Прокуратури на наше звернення


У травні 2019 року ми, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ФІНАНСОВИМ ЗЛОВЖИВАННЯМ”, звернулися до ряду правоохоронних органів та НБУ зі зверненням з приводу протиправних дій співробітників претензійного відділу АТ КБ Приватбанк. З цим зверненням можна ознайомитися за посиланням.

Згодом надійшла відповідь від старшого радника юстиції, пана О. Райкуна, прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення. У документі зокрема зазначалося,що наше звернення було направлене до Нціональної поліції для розгляду та перевірки наведених доводів.

Ще через деякий час надійшов лист від старшої слідчої Національної поліції України в особливо важливих справах, пані Лідії Гіріч. Вона повідомила, що викладені у нашому зверненні відомості були прийняті до уваги та будуть перевірені під час досудового розслідування, яке наразі триває.

Учасники громадського об’єднання з нетерпінням чекають відповіді: хто відповість за саботаж чарджбеків та втрату грошей.

Обсуждение: есть 1 комментарий
  1. Здравствуйте. Написала вам письмо на почту, может заявка на сайте вам удобнее, дублирую. Связалась с Лайм ФХ и уже прозрела и пожалела. честно, читала про них отзывы, они названивали месяцев 8 наверно. Я их посылала куда по дальше. Но в какой то момент они уговорили, не понимаю что на меня нашло. Обычно меня не возможно пробить в вопросе денег.
    В итоге я осталась без денег, без счета, с хамским отношением. И очень нуждаюсь в помощи. Если вы занимаетесь этим вопросом еще, учитывая ситуацию в стране, буду безмерно благодарна за помощь.

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2018-2020 Чарджбек UA · Использование любых материалов сайта включая текстовую, графическую и видео информацию, структуру и оформление страниц в коммерческих и некоммерческих целях разрешено только с письменного согласия владельцев ресурса
Администрация сайта не отвечает за размещаемую пользователями информацию. Вся ответственность за содержание авторских материалов, обзоры, отзывы (відгуки, opinie) и комментарии ложится на их авторов.
Политика конфиденциальности
Карта сайта